Polonia Kopytowa - strona nieoficjalna

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Derby dla Tęczy

• autor: usami11, 2016-05-30 14:15

XXVII kolejka "A" klasy

Tęcza Zręcin 2:1 (0:1) Polonia Kopytowa

Skład Polonii: Gierlicki P. - Kułak, Rachwał, Wasłowicz - Munia Patryk (Gierlicki J.), Gierlasiński, Munia W., Grzesik (Tryniecki), Dziadosz (Kozubal) - Szczur, Tłuściak

Strzelcy: Damian Tłuściak (k.)

autor: Loginnn 2016-06-01 16:53:11

Profil Loginnn w Futbolowo Uprzejmie informujemy, że komentarze z wyzwiskami, przekleństwami itp. są automatycznie usuwane przez futbolowo.pl lub przez administracje. Komentarze insynuujące "puszczenie" meczy są śmieszne i nie na miejscu dlatego ich również nie publikujemy . To tylko sport, nie da się wszystkiego wygrywać. Pozdrawiam

autor: ~polonia123 2016-06-01 18:54:07

avatar a co inni sobie wgl myślą ? wygraliśmy 9 meczy z rzędu, zapewniliśmy sobie utrzymanie, na awans nie ma szans a wyjściowy skład zmienił się całkowicie w porównaniu np z meczem z Naftą.. kto mądry i ma choć troche oleju w głowie popatrzy na wyjściowy skład z początku wiosny i na terazzniejszy to nie ma czego porównywać.. damian z wojtkiem sami meczy nie wygrają jak obrona i pomoc to jeden wielki eksperyment.. w pierwszym składzie gra 4 zawodników którzy ledwo co wyszli z juniorskich butów i już muszą się zmagać z o wiele silniejszymi i bardziej doświadczonymi graczami A klasowymi.. nie wymagajmy cudów i nie piszcie o sprzedanych meczach jak wam się nawet w skład nie chce popatrzeć i porównać..

autor: ~obiektywnie patrzac 2016-06-02 08:05:09

avatar bardzo dziwne zachowanie, potraficie wygrac w kołaczycach z najładniej grajaca druzyna w lidze, a przegrac z tecza, ktora nie miala nawet pół sytuacji z Ostoją... no coz, takimi wynikami wiarygodnosci sie nie buduje, najlepiej jak wygracie z zamczyskiem wtedy zamkniecie krytykom usta.

autor: ~do obiektywnie patrzac 2016-06-03 05:26:03

avatar po twoim komentarzu wnioskuje, że nie byłeś na meczu w Kołaczycach.. Ostoja spokojnie mogła ten mecz wygrać. Polonia jest, albo była niezwykle skuteczna w tej rundzie i miała wiele szczęścia, może oprócz meczu z Tempem.. chłopakom wychodziło wszystko, wchodził każdy strzał.. dobrym przykładem szczęscia jest mecz z Naftą gdzie do przerwy powinni oni prowadzić 2-3:0 i nikt do nikogo by nie miał pretensji.. to samo z Kołaczycami. Ludzie piszący, że polonia sprzedała mecz są imbecylami.. wystarczy być w Kopytowej na meczu lub z jej udziałem na wyjeździe.. kibice by prędzej zlinczowali kogoś kto chciałby sprzedać mecz.. za dużo ambitnych zawodników gra w Kopytowej żeby po prostu oddać mecz.

autor: ~kibic a klasy 2016-06-03 10:05:42

avatar to jak wytłumaczysz te "przypadowe" porażki? Teraz mecz z wiceliderem to powinni się spiąć i wygrać!

autor: ~polonia123 2016-06-03 14:49:07

avatar boże, a co to Kopytowa to jakaś barceolna czy inny real że ma mecz za meczem ma wygrywać ??? nie na takim poziomie topowe drużyny przegrywają z ogórkami.. po twoim bólu d***** twierdze że jesteś albo kibicem którejś z drużyn ze spodu albo z walczących o awans bo tak was d***** boli, że ja pierd****... trzeba było swoje mecze wygrać a nie teraz żale wylewać w komentarzach.. pisałem już to wszędzie.. Kołaczyce mogły złoić Polonie aż by trzeszczało .. co poradzić że z 5 metrów strzelają nad bramką i mają młodego który nie chce lub nie potrafi podać do kolegi który ma pustą bramkę.. to samo było z moderówką czy lublą.. stronami przeważającymi w tych spotkaniach na pewno nie była Polonia..

autor: ~polonia123 2016-06-03 15:08:33

avatar powiedz mi jeszcze drogi kibicu A klasy co dała ta wygrana Rogom u nas? no co ?! a to, że mają tylko matematyczne szanse na utrzymanie i muszą wszystko wygrać, nic nie przegrać i liczyć na porażki bezpośrednich rywali w walce o utrzymanie. Te porażki nie były przypadkowe tak jak piszesz. najzwyczajniej w świecie Rogi i Zręcin były lepsze. choć do tych drugich miałbym wątpliwości bo samobój był strzelony na dosłownie minutę przed końcem.. i to po tak niefortunnym zdarzeniu, że nawet jakby obronca chciał strzelić tak to by tak nie zrobił więc utnijmy wszelkie spekulacje bo to już się robi żenujące

autor: ~piłkarzyna 2016-06-03 15:16:35

avatar jedno jest pewne,,, ktokolwiek w niedziele by nie wygrał będzie syf w komentarzach na stronach obu drużynm,, głównie za sprawą kibiców Kołaczyc i Nienaszowa :DDD

autor: Casi997 2016-06-03 15:38:50

Profil Casi997 w Futbolowo "potraficie wygrac w kołaczycach z najładniej grajaca druzyna w lidze" Zabawne :D Wiele drużyn gra ładniej niż Ostoja, choćby Polonia w Żmigrodzie pokazała kawał piłki. Po drugie, Nienaszów płacze, Kołaczyce tak samo, ale pretensje możecie mieć tylko do siebie, wystarczyło wygrać z nami dwa spotkania, i w niedziele jechalibyśmy na wycieczkę do Kopytowej a mecz o awans byłby w Nienaszowie o 16.30. Powodzenia i niech wygra lepszy :)

autor: ~kd 2016-06-03 22:09:41

avatar wszyscy maja pretensje do kopytowej że przegrała 2 mecze ze słabszymi druzynami to wynika na to że nienaszów tez się podłożył moderówce i klimkówce które walczą o utrzymanie przy czym nienaszów ma szanse na awans to po co rozdmuchujecie balon że polonia po 9 wygranych meczach zaczeła celowo przegrywać polonia sie nigdy nie podłożyła i sie nie podłoży szmacic sie może nienaszów dębowiec i łeki dukielskie wtajemniczeni wiedzą o co chodzi i wcale nie musimy wygrać z mrukowa zeby uszczęśliwić inne druzyny gramy dla siebie a reszte mamy w .... pzd.

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Polonia KopytowaGimball Tarnawa
Polonia Kopytowa 5:6 Gimball Tarnawa
2019-06-23, 17:00:00
Stadion w Kopytowej; sędziuje Kochański, Szczurek, Urbaś